×
Kliknite pre viac produktov.
Nenašli sa žiadne produkty.
21,00 €
Krátka dámska kombinéza bez rukávov. Vyrobené z mäkkého, na dotyk príjemného materiálu. Zapínanie na gombíky. Vrch ozdobený výšivkou. Dve vrecká na prsiach. V páse ozdobené viazanie a gumička. Dve vrecká na bokoch.
24,49 €
Dámsky čierny overal bez rukávov. Vyrobené z mäkkého, na dotyk príjemného materiálu. Obálkový výstrih. Viazanie a lem v páse podtrhuje siluetu. Dve vsúvané vrecká. Veľmi pohodlný, zabezpečuje maximálny komfort.
54,68 €
Dámsky overal Sorentio je určite hitom prichádzajúcej jari. Vpredu sa zapína na gombíky so zaviazaným opaskom, ktorý krásne zvýrazní pás. Každá žena by ho mala mať vo svojom šatníku.
33,14 €
Overal SERGIO Letná ponuka štýlového vzhľadu. Overal, v ktorom budete vyzerať krásne a zároveň vám bude veľmi príjemná, pretože je vyrobená z priedušného materiálu. Odporúčame! Farba: Čierna.
33,14 €
Overal SERGIO Letná ponuka štýlového vzhľadu. Overal, v ktorom budete vyzerať krásne a zároveň vám bude veľmi príjemná, pretože je vyrobená z priedušného materiálu. Odporúčame! Farba: Ružová.
33,14 €
Overal SERGIO Letná ponuka štýlového vzhľadu. Overal, v ktorom budete vyzerať krásne a zároveň vám bude veľmi príjemná, pretože je vyrobená z priedušného materiálu. Odporúčame! Farba: Biela.
27,99 €
Overal LARSI je letnou ponukou štýlového vzhľadu. Overal, v ktorom budete vyzerať krásne a zároveň vám bude veľmi príjemná, pretože je vyrobená z priedušného materiálu. Odporúčame! Farba: ružová.
27,99 €
Overal LARSI je letnou ponukou štýlového vzhľadu. Overal, v ktorom budete vyzerať krásne a zároveň vám bude veľmi príjemná, pretože je vyrobená z priedušného materiálu. Odporúčame! Farba: biela.
19,25 €
Overal MAROCO CITY. Letný overal na teplé dni. Štýlové a veľmi pohodlné na nosenie. Charakteristický je dekoračný prvok vo výstrihu. Odporúčame! Farba: bielo-tmavomodrá
54,68 €
Jedinečná kombinéza Gelina s opaskom v páse. Vhodné na chladnejšie dni. Dlhé rukávy a nohy. Pružný materiál zaisťuje pohodlie. Prispôsobuje sa telu a zvyšuje jeho silné stránky. Vhodný na športovú obuv a vysoké...

Menu