×
Kliknite pre viac produktov.
Nenašli sa žiadne produkty.
Už len 75,00 € a prepravu budete mať zdarma!!

o nás

Už ako malé dieťa som sa rada parádila, obliekala sa do maminých vecí a bola rada stredobodom pozorností. Proste taký malý extrovert. Detstvom sa to však neskončilo a počas strednej školy som radila kamarátkam čo im pôjde a čo nie. Už vtedy som si robila srandu, že mať tak eshop vyobliekam všetky. To bola prvá myšlienka prevádzkovať eshop.

Po skončení strednej školy som potrebovala obmeniť šatník. Ubudli stresy zo školy, mala som viac času na seba a začala sa venovať cvičeniu. tak som jednak troška schudla a jednak do práce som sa potrebovala obliekať ináč ako do školy. A zrazu nastal problém čo zo starým oblečením? Vyhodiť mi ho bolo ľúto veď niekoho by potešilo. Tak som sa prihlásila do rôznych skupín na Facebooku a začal sa kolotoč neustáleho merania fotenia a posielania. Nešlo mi o zárobok a najlepšou odmenou pre mňa bolo ak niekto napísal ďakujem. Vtedy sa začal môj sen o eshope s dámskym oblečením. Uvedomila som si, že ma to napĺňa a chcela by som to robiť. Lenže prišla práca, zariaďovanie bývania, následne corona a tak sen musel počkať. Teda skôr upadol do zabudnutia.

   

Cez coronu sa akoby roztrhlo vrece s neserióznymi eshopmi. Žiaľbohu som doplatila na to aj ja a keďže som tohto času na materskej rozhodla som sa konečne si splniť svoj sen. Veď kedy, keď nie teraz. A tak vznikol eshop saticky.sk. Cieľom je vytvoriť miesto, kde nakúpite kvalitné oblečenie za prijateľné ceny a zároveň zrelaxujete pri kávičke a zaujímavých blogoch, ktoré budeme postupne pridávať. Miesto, kde sa budete rady vracať.

Menu

Vytvorte si bezplatný účet na ukladanie obľúbených položiek.

Prihlásiť sa